1432
402139

BROSCH, guld 18K samt silver med gammalslipade diamanter totalt ca 2.50 ct. 1800-tal. Vikt ca 8 gram.

Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
1 320 - 1 770 EUR
1 380 - 1 840 USD
Klubbat pris

I form av halvmåne. Längd ca 35 mm.

Slitage.