1516
528313

KONSOLBORD. Sverige, 1800-talets början. Empire.

Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
1 450 - 1 940 EUR
1 660 - 2 220 USD
Klubbat pris
12 000 SEK

Förgyllt och bronserat. Skiva av gulspräcklig marmor uppburen av delfiner. Dekor av pastellage. Längd 94, bredd 42, höjd 81 cm.