1527
512826

BERGERE. Frankrike, 1800-tal.

Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
1 430 - 1 910 EUR
1 630 - 2 170 USD
Klubbat pris
BERGERE. Frankrike, 1800-tal.

Mahogny. Dekor av förgylld mässing i form av antikiserande kvinnobyster.

Fottrissor saknas, maskstungen, sarg med lagning.