1527
512826

A French 19th century bergere.

15 000 - 20 000 SEK
1 420 - 1 900 EUR
1 630 - 2 170 USD
Hammer price
Unsold
Bidding requires special pre approval.

Mahogny. Dekor av förgylld mässing i form av antikiserande kvinnobyster.

Fottrissor saknas, maskstungen, sarg med lagning.