1560
517139

FOTPALLAR, ett par. Frankrike, 1700-talets mitt. Louis XV.

Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1 140 - 1 420 EUR
1 300 - 1 630 USD
Klubbat pris

Förgyllda och bronserade. Sarger med snidade blommor.