1560
517139

FOTPALLAR, ett par. Frankrike, 1700-talets mitt. Louis XV.

Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1 160 - 1 450 EUR
1 330 - 1 660 USD
Klubbat pris

Förgyllda och bronserade. Sarger med snidade blommor.