1739
520972

SEMIANTIK ISFAHAN. 210 x 142 cm.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
697 - 872 EUR
730 - 912 USD
Klubbat pris

Blå botten med rader av polykroma botehmönster. Benvit huvudbård med blomranka.

Något ställvis lite hårdare slitage, något smutsig, fläckar. Sidorna med trampveck och skador.