1744
479005

SEMIANTIK SILKE KESHAN. 325 x 183-205,5 cm.

Utropspris
15 000 - 18 000 SEK
1 420 - 1 710 EUR
1 630 - 1 950 USD
Klubbat pris
38 000 SEK

Ljusröd botten med polykroma palmett- och blomslingor samt molnband. Benvit huvudbård med stor palmett- och blomranka.

Något ställvis lite hårdare slitage, något smutsig, smärre fläckar. Sidorna med trampveck och obetydliga skador, kortsidorna med obetydliga lagningar.