1745
501493

SEMIANTIK SILKE KESHAN. 198 x 133 cm.

Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1 050 - 1 310 EUR
1 100 - 1 370 USD
Klubbat pris
11 000 SEK

Vinrödmelerad botten med polykrom medaljong och stora blomställningar. Smal blå huvudbård med blomranka.

Något ställvis hårt slitage, något smutsig, smärre fläckar. Långsidorna med trampveck och smärre skador. Skadade kortsidor.