1746
533414

SEMIANTIK KESHAN S.K. MOTACHEM. 209,5 x 122,5 cm.

Utropspris
35 000 - 40 000 SEK
3 050 - 3 490 EUR
3 190 - 3 650 USD
Klubbat pris

Benvit botten med polykrom medaljong, hörnornament, stiliserade palmett- och blomslingor. Mörkblå huvudbård med blomranka.

Ställvis slitage, smutsig, fläckar varav en liten stel, ställvis påmålad, smärre lagningar. Sidorna saknar ett par knutrader.