1752
533426

SEMIANTIK KINESISK MEDITATIONSMATTA. 66 x 69,5 cm.

Utropspris
5 000 - 6 000 SEK
436 - 523 EUR
456 - 547 USD
Klubbat pris

En ruta. Blekgul botten med polykrom medaljong och hörnornament av eviga knuten. Bård med moln, vågor och det heliga berget.

Obetydligt slitage, något smutsig, smärre fläckar, obetydlig lagning.