1758
509446

SEMIANTIK KIRMAN. 691 x 318 cm.

Utropspris
40 000 - 60 000 SEK
3 490 - 5 230 EUR
3 650 - 5 470 USD
Klubbat pris
50 000 SEK

Benvit botten med stora ljusa polykroma palmett- och blomslingor samt molnband. Benvit huvudbård med mönster som ovan.

Ställvis hårt slitage, smutsig, fläckar varav några stela, liten brännskada. Sidorna med smärre trampveck och skador.