1758
509446

SEMIANTIK KIRMAN. 691 x 318 cm.

Utropspris
40 000 - 60 000 SEK
3 800 - 5 690 EUR
4 340 - 6 520 USD
Klubbat pris
50 000 SEK

Benvit botten med stora ljusa polykroma palmett- och blomslingor samt molnband. Benvit huvudbård med mönster som ovan.

Ställvis hårt slitage, smutsig, fläckar varav några stela, liten brännskada. Sidorna med smärre trampveck och skador.