1764
536614

SEMIANTIK SAROUK. 201 x 126,5 cm.

Utropspris
10 000 - 11 000 SEK
872 - 959 EUR
912 - 1 000 USD
Klubbat pris

Ljusröd botten med polykroma blombuketter och vaser. Mörkblå huvudbård med stor blom- och palmettranka.

Ställvis något slitage, fläckar. Baksidan med smärre malskador, långsidorna med trampveck.