1795
473835

TALLRIK, porslin. Frankrike, omkring 1800.

Utropspris
3 000 - 4 000 SEK
272 - 363 EUR
290 - 386 USD
Klubbat pris

Målad polykrom och förgylld dekor av färgglad fågel. Diameter 23 cm.

Nagg, slitage.

 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

584. Ring platina med en rund briljantslipad diamant.
Utropspris
525 000 - 550 000 SEK
Budhistorik
450 000

ditt bud
440 000

ditt bud
Aktuellt bud:
450 000 SEK