1801
484545

SÅSSNIPA, porslin. "Flora Danica", Kunglig Dansk, 1900-tal.

Utropspris
4 000 - 6 000 SEK
349 - 523 EUR
365 - 547 USD
Klubbat pris
5 000 SEK

Dekor som föregående. Märkt med modellnummer 3556. Längd 23 cm.

Obetydligt slitage.