1802
442380

ASSIETTER, 13 stycken, porslin. "Flora Danica", Kunglig Dansk, Danmark, 1900-tal.

Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1 050 - 1 310 EUR
1 100 - 1 370 USD
Klubbat pris
15 000 SEK

Dekor som föregående, modellnummer 3551. Diameter 17 cm.

Två med små nagg.