206
516107

SIGILL, två stycken, nefrit. Sen Qing dynasti (1664-1912)

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
530 - 706 EUR
552 - 737 USD
Klubbat pris

Skuren dekor i form av Shou Lao och Zhong Lichuan. Höjd 8,5 cm.

Smärre nagg. Slitage.