315
536425

OLJEMÅLNING, Kvinnoporträtt. Qing dynastin, 1800-tal.

Utropspris
175 000 - 200 000 SEK
16 600 - 19 000 EUR
19 000 - 21 700 USD
Klubbat pris

Målad på papper 61 x 44,5 cm.

Krackelyr, ytsmuts, retuscher.