550
538943

Per Ekström

(Sverige, 1844-1935)
Utropspris
50 000 - 60 000 SEK
4 440 - 5 320 EUR
4 630 - 5 560 USD
Klubbat pris
55 000 SEK
Per Ekström
(Sverige, 1844-1935)

Solnedgång över Norrbro, Stockholm

Signerad Per Ekström. Duk 48 x 65 cm.

Proveniens

Fritzes Kungl. Hovbokhandel, Stockholm.
Privatsamling.