589
527151

Erik Tryggelin

(Sverige, 1878-1962)
Erik tryggelin, "vasagatan (stockholm)".

"Vasagatan (Stockholm)"

Signerad Erik Tryggelin och daterad februari 1921. Duk 71 x 96,5 cm.

Utropspris:

130 000 - 150 000 SEK

14 333 - 16 538 EUR

Klubbat pris:
120 000 SEK
Proveniens

Privatsamling.