768
534253

Anton Melbye

(Danmark, 1818-1875)
Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
2 650 - 3 530 EUR
2 760 - 3 680 USD
Klubbat pris
20 000 SEK
Anton Melbye
(Danmark, 1818-1875)

Fartyg utanför fransk kuststad

Signerad Anton Melbye och daterad Paris 1849. Duk 46 x 76 cm.