769
524474

Carl Locher

(Danmark, 1851-1915)
Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
2 650 - 3 530 EUR
2 760 - 3 680 USD
Klubbat pris
48 000 SEK
Carl Locher
(Danmark, 1851-1915)

Aftonstämning, Skagen

Signerad Carl Locher och daterad Skagen 1903. Duk 41 x 57 cm.

Proveniens

GA Hagemann collection.