768
534253

Anton Melbye

(Danmark, 1818-1875)
Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
2 910 - 3 880 EUR
3 330 - 4 440 USD
Klubbat pris
20 000 SEK
Anton Melbye
(Danmark, 1818-1875)

Fartyg utanför fransk kuststad

Signerad Anton Melbye och daterad Paris 1849. Duk 46 x 76 cm.