823
532236

Italiensk skola troligen 1500-tal

Utropspris
80 000 - 100 000 SEK
7 590 - 9 490 EUR
8 690 - 10 900 USD
Klubbat pris
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst, ansvarig äldre måleri
+46 (0)739 400 801

ITALIENSK SKOLA, olja på duk, troligen 1500-TAL.

Smärtornas moder. 149 x 112 cm.

Färgbortfall, lagningar.