923
462039

Okänd konstnär 1700-tal

Utropspris
2 000 - 2 500 SEK
191 - 239 EUR
217 - 271 USD
Klubbat pris
2 000 SEK
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst, ansvarig äldre måleri
+46 (0)739 400 801
Okänd konstnär 1700-tal

"Sofia Amalia av Danmark" (1628-1685)

Miniatyr. Gouache på ben 6 x 5 cm. Äldre förgylld och bronserad ram.