227
568799

Ludvig Karsten

(Norge, 1876-1926)
Utropspris
200 000 - 250 000 SEK
17 700 - 22 100 EUR
18 400 - 23 000 USD
Klubbat pris
Ludvig Karsten
(Norge, 1876-1926)

I fönstret

Signerad Karsten och daterad -15. Duk uppklistrad på pannå 75 x 88 cm.