542
564592

AXEL EINAR HJORTH, pallar, ett par, "Utö", Nordiska Kompaniet, 1930-tal.

Axel einar hjorth, pallar, ett par, "utö", nordiska kompaniet, 1930-tal.

Furu. Diameter 40 cm, höjd 45,5 cm.

Slitage, fläckar. (2)

Utropspris:

20 000 - 25 000 SEK

Klubbat pris:
95 000 SEK
Camilla Behrer
Camilla Behrer
Specialist design & modernt konsthantverk
+46 (0)708 92 19 77