599
478247

MATTA. Flossa. 385,5 x 380,5 cm. Sverige/Finland 1900-talets första fjärdedel.

Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
2 210 - 2 650 EUR
2 300 - 2 760 USD
Klubbat pris
70 000 SEK

Mossgrön botten med ett närmast yttäckande polykromt floralt mönster.

Smutsig, fläckar, smärre skador. Ett hörn med reva, sidorna med trampveck.

 Dölj
 Visa mer

Important Timepieces 655

90. Rolex, Oyster Perpetual 31, "Tiffany Dial", ca 2024.
Utropspris
80 000 - 100 000 SEK
Budhistorik
85 000

ditt bud
80 000

ditt bud
Aktuellt bud:
85 000 SEK