618
575523

MATTA. "Nyponblomman". Rölakan. 254 x 206,5 cm. Signerad AB MMF

Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
1 770 - 2 210 EUR
1 840 - 2 300 USD
Klubbat pris
42 000 SEK

(AB Märta Måås-Fjetterström). Komponerad 1932. Tillverkad efter 1941.

Något slitage, smärre fläckar. Ställvis skadade fransar.

 Dölj
 Visa mer

Important Timepieces 655

68. Omega, Constellation, Calendar, "Pie-Pan", "Onyx", ca 1966.
Utropspris
20 000 - 30 000 SEK
Budhistorik
26 000

ditt bud
24 000

ditt bud
Aktuellt bud:
26 000 SEK