648
553983

MATTA. Rölakan. 314 x 201 cm. Signerad BHL. Sverige 1960-1970-tal.

Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1 070 - 1 330 EUR
1 110 - 1 390 USD
Klubbat pris
10 000 SEK

Polykromt rutmönster.

Obetydligt slitage, något smutsig.