535000

88. INGE SCHIÖLER, Stenig backe.

Signerad Inge Schiöler och daterad 1965. Duk 73,5 x 81 cm.

Följerätt
Ja
Utropspris
400 000 - 450 000 SEK / 43 337 - 48 754 EUR
Klubbat pris
280 000 SEK
Inropsuppdrag
Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Inropsuppdrag kan lämnas fram till 10 nummer innan detta föremål klubbas.