535000

88. INGE SCHIÖLER, Stenig backe.

Signerad Inge Schiöler och daterad 1965. Duk 73,5 x 81 cm.

Följerätt
Ja
Utropspris
400 000 - 450 000 SEK/43 336 - 48 754 EUR
Slutpris (inkl. köparprovision)
357 000 SEK

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag