259B
587738

Jorma Puranen

(Finland, Född 1951)

"Shadows, reflections and all that sort of things #9", 1999

Signerad Jorma Puranen och daterad 1999 och numrerad 1/6 a tergo. C-print, diasec 96 x 75 cm.

Utropspris:

35 000 - 40 000 SEK

3 813 - 4 357 EUR

Klubbat pris:
28 000 SEK
Proveniens

Galleri Flach, Stockholm.