314
581902

Andreas Eriksson

(Sverige, Född 1975)

"Landskap Medelplana"

Signerad Andreas Eriksson och daterad 2006 a tergo. Duk 58 x 50 cm.

Utropspris:

30 000 - 40 000 SEK

3 268 - 4 357 EUR

Klubbat pris:
75 000 SEK
Karin Aringer
Karin Aringer
Specialist fotografi och samtida konst
+46 (0)702 63 70 57