1072
556284

ÄGG, porslin, Ryssland, Kejserliga porslinsmanufakturen ca 1890.

Utropspris
5 000 - 7 000 SEK
484 - 678 EUR
554 - 776 USD
Klubbat pris

Målad polykrom och förgylld dekor av blommor och insekter. Höjd 10,2 cm.

Slitage.