1272
505890

ÖRHÄNGEN med fasettslipade tanzaniter, totalt 9.10 ct samt briljantslipade diamanter, totalt 2.10 ct.

Utropspris
32 000 - 34 000 SEK
3 070 - 3 260 EUR
3 470 - 3 680 USD
Klubbat pris

Längd ca 50 mm. 14K vitguld.

Bruksslitage. Mindre repor.