1334
574102

SKÅP. Italien, 1700-talets slut.

Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
2 870 - 3 820 EUR
3 250 - 4 340 USD
Klubbat pris
95 000 SEK

Bemålat med grotesker. Dörrpar. Nedtill låda. Längd 202, bredd 66, höjd 240 cm.

Skador.