1351
581196

BYRÅ. Sengustaviansk, 1700-talets slut.

Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
2 220 - 2 660 EUR
2 320 - 2 780 USD
Klubbat pris
38 000 SEK

Fanerad med alrot. Beslag av mässing. Tre lådor. Längd 99, bredd 52, höjd 77 cm.