1351
581196

BYRÅ. Sengustaviansk, 1700-talets slut.

Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
2 390 - 2 870 EUR
2 710 - 3 250 USD
Klubbat pris
38 000 SEK

Fanerad med alrot. Beslag av mässing. Tre lådor. Längd 99, bredd 52, höjd 77 cm.