1363
586452

BORD. Sengustavianskt, 1700-talets slut.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
706 - 883 EUR
737 - 921 USD
Klubbat pris
9 500 SEK

Mahogny och mahognyfaner. I sargen låda. Uppfällbar skiva. Längd 119, bredd 58, höjd 77 cm.

Skador, skivan med sprickor.