1424
589989

VÄGGLYSTRAR, för två ljus, ett par. Gustavianska, 1700-talets slut.

Utropspris
50 000 - 55 000 SEK
4 790 - 5 270 EUR
5 420 - 5 960 USD
Klubbat pris

Förgylld brons och slipade prismor. Dekor av vädursmaskaroner. Höjd 52 cm.