1426
566971

APPLIQUER, för fem ljus. Frankrike, 1800-tal. Senempire.

Utropspris
18 000 - 20 000 SEK
1 720 - 1 910 EUR
1 950 - 2 170 USD
Klubbat pris
18 000 SEK

Förgylld brons. Dekor av blommor och blad, väggplattan formad som lyra. Höjd 38 cm.