1458
593830

LJUSSTAKAR, ett par. Frankrike, 1800-talets början. Empire.

Utropspris
18 000 - 20 000 SEK
1 720 - 1 910 EUR
1 950 - 2 170 USD
Klubbat pris
19 000 SEK

Förgylld brons. Rund sockel med blomsterfestonger och fjärilar. Höjd 31 cm.