1506
594072

KONSOLER, två stycken. Sverige, 1700-talets andra hälft. Rokoko.

Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
955 - 1 150 EUR
1 090 - 1 300 USD
Klubbat pris
24 000 SEK

Förgyllda och bronserade. Snidad dekor av rocailler och akantusblad. Höjd 27/28 cm.