1513
587801

ELDHUNDAR, ett par. Frankrike, 1800-tal.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
697 - 872 EUR
730 - 912 USD
Klubbat pris

Brons. Dekor av fabeldjur och ansiktsmaskaroner. Längd 130 cm.

Slitage.