1515
587715

ELDHUNDAR, ett par. Frankrike, 1800-talets mitt.

Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
872 - 1 050 EUR
912 - 1 100 USD
Klubbat pris
8 000 SEK

Förgylld och patinerad brons. Vilande lejon. Järnstag till veden medföljer. Längd 112, höjd 27 cm.