324
500251

MÅLNINGAR, två stycken, tusch och färg på papper. Qing dynastin, troligen 1600-tal.

Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
1 740 - 2 180 EUR
1 830 - 2 280 USD
Klubbat pris

Palatsscener. Vardera ca 80 x 39,5 cm.

Skador, pappersförluster, retuscher.