336
586539

MÅLNING och KALLIGRAFI, bersglandskap i dimma av Yuan Fawang, signerad.

Utropspris
4 000 - 5 000 SEK
349 - 436 EUR
365 - 456 USD
Klubbat pris
4 500 SEK

Tusch och färg på papper. Ett rött sigill. 43,5 x 27,5 cm.

Proveniens

Galleri Astley, Uttersberg.