337
586538

MÅLNING, bambu av An Qi (1966-), signerad.

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
523 - 697 EUR
547 - 730 USD
Klubbat pris
4 500 SEK

Tusch på papper. Två röda sigill. 67 x 33 cm.

Proveniens

Galleri Astley, Uttersberg.