346
574018

MÅLNING, olja på papper, Qingdynastin 1800-tal.

Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
1 420 - 1 900 EUR
1 630 - 2 170 USD
Klubbat pris
Björn Extergren
Björn Extergren
+46 (0)706 40 28 61

Kinesiskt fartyg till havs. 19,5 X 26,5 cm.